0 производи0.00 ден

Нема производи во кошничката.

Разделник SAS со 1Шуко + 2Еуро Бел

150.00 ден

 • ИЗРАБОТЕНИ ОД НЕЗАПАЛИВ МАТЕРИЈАЛ
 • 1Шуко + 2Еуро
 • Заштитен механизам за деца
 • Макс.работен напон 230V
 • Макс.оптеретување 3500W/16А
 • 6 години гаранција

ШИФРА: 024802

Спореди

Технички спецификации:

 • ИЗРАБОТЕНИ ОД НЕЗАПАЛИВ МАТЕРИЈАЛ
 • 1Шуко + 2Еуро
 • Заштитен механизам за деца
 • Макс.работен напон 230V
 • Макс.оптеретување 3500W/16А
 • 6 години гаранција

Оценки

Се уште нема оценки

Биди прв што ќе го оцени „Разделник SAS со 1Шуко + 2Еуро Бел“

Вашата е-маил адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 024802 Категорија: Ознаки: ,