0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

SAS фазомер 200-500V 180mm.

120.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Должина 180 мм.
  • Наменет за  контактна детекција на присуство на АС напон од 200-500 V.
  • Произведен во Германија

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „SAS фазомер 200-500V 180mm.“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 660113 Категорија: