0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

SAS лед рачна светилка MONT 1000 G4

4,950.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

 • Изработена од специјален алуминиум кој се споредува со стандардите на американските авијациски технологии (Type 6063-T6) и засилена со завршна облога (HAII) што ја прави лесна и издржлива од удар при секојдневна употреба
 • 1200 лумени
 • 200м домет
 • Димензии: Глава- ф44mm; Тело-32mm; Должина-240mm.; Тежина-415гр (вклучувајќи ја и батеријата)
 • 5 програми на работа: 100%(1200lm); 40%(480lm); 20%(240lm); SOS; Flesh(трепкање);
 • Батерија  Li-ion 5200mah
 • Времетраење на батерија 4 часа
 • Полнач 5v (microUSB) вклучително во пакувањето
 • Индикатор за полнење
 • Заштита IP X5 водоотпорна според интернационалните стандарди. Тие се отпорни на прашина,масло и кал (IP X5 -Не дозволува работа на светилката под вода)
 • 2 години гаранција

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „SAS лед рачна светилка MONT 1000 G4“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 043476 Категорија: