0 производи0.00 ден

Нема производи во кошничката.

Wifi Сет Тастатура и Глувче Logitech MK220

1,890.00 ден

Keyboard

 • Wireless range: 10 m
 • Spill-resistant
 • 2 AAA batteries (Alkaline Batteries)

Mouse

 • Sensor technology: Smooth Optical Tracking
 • Number of buttons: 3 (Left/Right-click, Middle click)
 • 2 AA batteries (Alkaline batteries)

ШИФРА: 029859

Спореди

Технички спецификации :

Keyboard

 • Wireless range: 10 m
 • Spill-resistant
 • 2 AAA batteries (Alkaline Batteries)

Mouse

 • Sensor technology: Smooth Optical Tracking
 • Number of buttons: 3 (Left/Right-click, Middle click)
 • 2 AA batteries (Alkaline batteries)

 

 

Оценки

Се уште нема оценки

Биди прв што ќе го оцени „Wifi Сет Тастатура и Глувче Logitech MK220“

Вашата е-маил адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *