0 производи0.00 ден

Нема производи во кошничката.

Организатор собирач на кабли 25mm./1m.

115.00 ден

ШИФРА: 001851

Спореди

Технички спецификации :

  • PVC собирач
  • Дебелина 25mm
  • Должина по желба, цена на еден метар

Оценки

Се уште нема оценки

Биди прв што ќе го оцени „Организатор собирач на кабли 25mm./1m.“

Вашата е-маил адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *