0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Права прецизна пинцета 135х9мм.

200.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Димензии- 135х9мм.

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Права прецизна пинцета 135х9мм.“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 430396 Категорија: