0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Cinol Паста 80гр.

110.00 ден

Спореди

Технички карактеристики:

  • Содржина 80гр.
  • Наменета за меко лемење на бакарни жици
  • Не содржи киселини

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Cinol Паста 80гр.“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 305257 Категорија: