0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Kingston USB 32GB 3.1/3.0/2.0

350.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • USB 3.1/3.0/2.0
  • DataTraveler

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Kingston USB 32GB 3.1/3.0/2.0“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 211719 Категорија: