0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

HP ProBook 6570b i5/4GB/320GB

14,990.00 ден

Спореди

Технички спецификации :

  • CPU: Intel Core i5-3230M
  • RAM: 4GB DDR3
  • HDD: 320GB
  • OS: Windows 10 PRO

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „HP ProBook 6570b i5/4GB/320GB“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *